سالاد ذرت ، آووکادو و گوجه فرنگی

ما سعی می کنیم به بچه هایمان ارزش پول یاد بدهیم. آنها با انجام کارهای مختلف در طول هفته کمک هزینه می کنند.

امروز ، من از پنجره آشپزخانه نگاه کردم تا ببینم پسرم در حال خنک کردن آفتاب از هوا مانند خوشبو کننده هوا گرمسیری است.

تمام آنچه من دیدم غرق صورتحساب دلار است - این مواد طلای مایع است. درس شکست خورد.

صحبت از هدر دادن پول ، من کاملاً مطمئن هستم که مرد کامیون بستنی ما را به دام می اندازد.

سوگند می خورم که ون خود را به طرف خانه ما بیرون می کشد و موسیقی کارناوال خود را روشن می کند. من را در موقعیتی ناخوشایند قرار می دهد.

من مثل مادر فاسد به نظر می رسم اگر بچه هایم را که جلوی کامیون می پرند بالا و پایین می پرند ، بستنی را در این گرمای انفجار انکار می کنم.

حتی اگر بچه های من از پول خودشان را بدست آورده اند استفاده می کنند ، قیمت ها به طرز مضحکی بالا هستند.

من هر چند وقت یکبار مجبور می شوم . بلافاصله بعد از آن سخنرانی درمورد اینکه چگونه می توانید یک کارتن کامل بستنی را با همان قیمتی که کامیون بستنی برای آن می پردازد خریداری کنید.

ما یک بستنی پر از بستنی فوق العاده داریم اما جذابیت یک کامیون رنگی که توسط یک شخص خزنده رانده می شود به دلایلی بسیار جذاب تر از اینهاست.

این سالاد را می توان با یک کلمه خلاصه کرد. تازه.

ذرت تازه از گوش ، گوجه فرنگی معطر و آووکادو کاملا رسیده - محکم اما خامه ای. شما می توانید از ذرت منجمد در اینجا استفاده کنید ، اما چرا در حال حاضر از ذرت تازه موجود استفاده نکنید. اگر دوست داشتید می توانید فلفل دلمه ای و قارچ هم به آن اضافه کنید. 

برای پوشاندن یک غذای جانبی تزئینی روشن و در تابستان ، لباس های آهک و کتانترو ریخته شده است.

Corn, Avocado, and Tomato Salad

منبع: دختری که همه چیز میخوره

آشپزی ساده و سریع   ,، ,یک ,بستنی ,ذرت ,کامیون ,می توانید ,از ذرت ,کامیون بستنی ,است   ,را بهمنبع

با ویژگی های بادمجان آشنا شوید

چاشنی برای شام و ناهار

زباله و محیط زیست

سالاد بروکلی

سالاد ذرت آواکادو گوجه

مشخصات

آخرین جستجو ها

اینجا همه چی هست هر چی بخوای هست اجناس فوق العاده فروش دوربین مداربسته مداربسته کوچک جاسوسی دانستنی هایی جذاب راجع به خانه ماه مطلب - مطالب گوناگون بانوی زیبا تخفیف نمایندگی رسمی ماشین های اداری کانن خرید آنلاین ترازو ارزان